• Facebook
  • Twitter
  • АКЦІЇ, КОНКУРСИ, ЗНИЖКИ

Грай в Angry Birds - вигравай iPod

Не зміг пропустити новину про чемпіонат з моєї улюбленої гри Angry Birds. Такий кумедний чемпіонат організовує магазин "супер покупки" Comfy

Для участі в чемпіонаті:
  1. Реєструйся на чемпіонат з гри Angry Birds
  2. Запрошуй друзів до голосування! Чим більше голосів – тим більше в тебе шансів стати одним з 64ох учасників чемпіонату!
  3. Приходь на Ipadну вечірку в своєму місті
  4. Вигравай головний приз – новий iPod Nano!
Голосування завершується кожної п'ятниці о 16.00. Змагання проходить 2 дні (субота та неділя) по 32 людини. Автоматично система розподіляє людей на 2 дні. Учасникам чемпіонату прийде SMS повідомлення з датою, коли вони будуть грати.
Переможців обирають кожну суботу та неділю, тобто головний приз отримують 2 людини. Всі учасники чемпіонату отримають заохочувальні призи.

Схема чемпіонату з гри Angry Birds
Чемпіонат проходить в 2 етапа (1 етап та 2 етап однакові):
1/16 чемпіонату - учасників розподіляють по парах. Той, хто виграв, проходить далі
1/8 чемпіонату – Тих, хто виграв у 1/16 знову розподіляють по парах. Той, хто виграв, проходить далі
1/4 чемпіонату - Тих, хто виграв у 1/8 знову розподіляють по парах. Той, хто виграв, проходить далі
Фінал!

Під час першого та другого етапу будуть визначені фіналісти, які будуть боротися за головний приз – iPod Nano!

Для отримання дарунків просимо взяти з собою копії паспорту та ідентифікаційного номеру.